• Обновено
автомобил додатоци Coolant Цевка за BMW E39 E46 323i 325i 328i 330i 525i 528i 530i 11531705210 Авто делови

автомобил додатоци Coolant Цевка за BMW E39 E46 323i 325i 328i 330i 525i 528i 530i 11531705210 Авто делови

Buyers rating:
-5 % DEN 1496.00
DEN 1574.40

Залиха

Сликите прикажани се вистински објект и фотографирани од мене. (Не-плаќање може да резултира во UPI (Неплатени Објект) се стави на вашата сметка. Повеќето од Земјите на ПРЕВОЗОТ.) Повратни информации
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊА
1.
Одговара на Следните BMW Возила :
Модел Enigne CC KW Цилиндар Тип Година BMW BMW 3 (E46) 1998/02-2005/04 3 (E46) 323 јас M52 B25 (Vanos) 2494 125 6 Салон 1998-2000 Година 3 (E46) 325 јас M54 256 S5 2494 141 6 Салон 2000-2005 3 (E46) 325 xi M54 256 S5 2494 141 6 Салон 2000-2005 3 (E46) 325 xi M54 B25 (256 S5) 2494 137 6 Салон 2000-2005 3 (E46) 328 јас M52 B28 2793 142 6 Салон 1998-2000 Година 3 (E46) 330 јас M54 306 S3 2979 170 6 Салон 2000-2005 3 (E46) 330 јас M54 306 S3 M54 B30 (306 S3) 2979 168 6 Салон 2001-2005 3 (E46) 330 xi M54 306 S3 2979 170 6 Салон 2000-2005 3 (E46) 330 xi M54 B30 (306 S3) 2979 168 6 Салон 2004-2005 BMW 3 Купе (E46) 1999/04-2006/07 3 Купе (E46) 323 Ci M52 B25 (Vanos) 2494 125 6 Coupe 1999-2000 3 Купе (E46) 325 Ci M54 256 S5 2494 141 6 Coupe 2000-2006 3 Купе (E46) 328 Ci M52 B28 2793 142 6 Coupe 1999-2000 3 Купе (E46) 330 Ci M54 306 S3 2979 170 6 Купе од 2000 до 2006 година BMW 5 (E39) 1995/11-2003/06 5 (E39) 525 јас M54 256 S5 2494 141 6 Салон 2000-2003 5 (E39) 525 јас M54 256 S5 2494 137 6 Салон 2000-2002 5 (E39) 528 јас M52 B28 2793 142 6 Салон 1995-2000 5 (E39) 530 јас M54 306 S3 2979 170 6 Салон 2000-2003 5 (E39) 530 јас M54 306 S3 2979 168 6 Салон 2000-2003
ПРЕВОЗОТ 1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 4 дена на аукција затворање. ВКУПНИОТ ИЗНОС ДОЛЖИ вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето). Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.

Основни карактеристики

Објектот Тежина:
0.3 kg
Производителот Дел Број:
11531705210
Земја/Регион на Производство:
Кина
Специјални Функции:
Пластични
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Бренд Име:
EUSTEIN

Најдобри понуди