• Обновено
1 пар Предната Суспензија Контрола Рака Черупка Заградата За ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta MK6 Зајакот Touran Caddy Scirocco 1K0199231J 1K0 199 232J

1 пар Предната Суспензија Контрола Рака Черупка Заградата За ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta MK6 Зајакот Touran Caddy Scirocco

Buyers rating:
-28 % DEN 2073.00
DEN 2879.04

Залиха

МОТОРОТ КОД .Одговара модели : "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 MK6 2005-2013 "ФОЛКСВАГЕН" GTI MK5 MK6 2005-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Eos 2006-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK5 2006-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 2004-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот 2006-2009 "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco 2009-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2003-2013 A3 2004-2013 Octavia 2004-2013 Врвен 2008-2013 1 K0 199 231 G
1 K0 199 231 G
1 K0199231 G
1 K0 199 232 G
1 K0 199 232 G
1 K0199232 G
1 K0199232 J
1 K0199232 K
1 K0199231 G
1 K0199231 J
1 K0199231 K
1 K0 199 232 G
1 K0 199 232 J
1 K0 199 232 K
1 K0 199 231 G
1 K0 199 231 J
1 K0 199 231 K НАПОМЕНА : ве Молиме бидете сигурни дека дел ќе купи одговара на вашиот автомобил пред купување.

Основни карактеристики

Тип:
Отпорот Се Прилагодува
Земја/Регион на Производство:
Кина
Jetta-Година:
2006,2010,2008,2011,2007,2009
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Висина:
4cm
Специјални Функции:
контрола на рака фолксваген
Осветленост Дел Број:
1K0 199 231 1K0 199 232
Фолксваген Модел:
jetta
Објектот Тежина:
1.2kg
Производителот Дел Број:
1K0 199 231G 1K0 199 232G
Објектот Ширина:
8cm
Бренд Име:
HONGGE
Материјал Тип:
Метални + Пластика
Објектот Должина:
17cm
Поставување на Возило:
Пред лево десно
Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН Зајакот ФОЛКСВАГЕН Голф mk5 ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ
Компатибилен Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН Caddy ФОЛКСВАГЕН MK4 ФОЛКСВАГЕН MK4
за автомобил:
фолксваген Jetta 5 фолксваген switch фолксваген Суспензија Заградата
Дел Број:
1K0 199 231 J, 1K0 199 232 J
Име:
фолксваген Суспензија Заградата
Материјал Тип:
АЛУМИНИУМ ГУМА

Најдобри понуди