• Обновено
STARPAD За GY6 Fuk Здраво умен мрежа школка мотоциклите страна покрие започнете страна покрие страна покрие универзална бесплатен превозот

STARPAD За GY6 Fuk Здраво умен мрежа школка мотоциклите страна покрие започнете страна покрие страна покрие универзална

Buyers rating:
DEN 2400.00

Залиха

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Ви благодарам многу. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
STARPAD

Најдобри понуди