• Обновено
Jetech 1pc професионални права криви ги собереш pein завршувањето чекан авто автомобил отстранување тело дент поправка алатка за доживотна гаранција

Jetech 1pc професионални права криви ги собереш pein завршувањето чекан авто автомобил отстранување тело дент

Buyers rating:
-10 % DEN 1104.00
DEN 1227.36

Залиха


Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-25
>45
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-35
>60
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .
Сингапур Пост
Друг Економски превозот метод, малку скапи од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, но стигнат до Блискиот Исток и Јужна Америка повеќе брзи и стабилни, времето за испорака е за 10-60 дена, повеќето од парцели може да се следи.
EMS / e-ЕМС / DHL/ФЕДЕКС/UPS-от
Стандардни комерцијални курирска служба, може да се постигне повеќето земји, но товарни е поскапо од воздух mail, Погоден за промет на големо клиенти.
Совети : Следење на информации не се достапни за под две превозот начини :
1.Ali Express Стандард За Испорака
*Под логото на пакување кутија значи ова производи споделување на доживотна гаранција услуга.1%
Совети : Ако им треба итно, ве Молиме изберете EMS/DHL/UPS/ТНТ/ФЕДЕКС shippment
Трговија на големо нарачки : EMS или DHL (5-10 работен ден испорака),откако ќе maded со цел, ве молиме контактирајте со нас за промена на цена .
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Jetech 1pc професионални права криви ги собереш pein завршувањето чекан авто автомобил отстранување тело дент поправка алатка за доживотна гаранција
*Сите производи во продавницата се квалитетни и овластени стоки.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
· П : Како можам да ги.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
И според клиенти треба, ние сме подготвени на различни превозот методи за вашата опција, следниве е краток вовед од најчесто користените превозот метод.

Основни карактеристики

Тежина:
173204, 173205, 173206
Бренд Име:
JETECH
is_customized:
Yes
Чекан Главата Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Број На Модел На:
173204/173205/173206
DIY Материјали:
Металугрија
Рачка Материјал:
Дрво
Карактеристики:
Мултифункционален
Примена:
на врата завртување на дент отстранување поправка алатки
Чекан Тип:
директно криви ги собереш pein чекан
JETECH:
Jetech Алатка
Примена:
за авто автомобил тело дент поправка отстранување

Најдобри понуди