• Обновено
Скара Ретро Гроздобер Мотоцикл Светлата Кафе Racer Старата Школа на БЛАГАЈНИЧКИТЕ CG GN XL Стаорец

Скара Ретро Гроздобер Мотоцикл Светлата Кафе Racer Старата Школа на БЛАГАЈНИЧКИТЕ CG GN XL Стаорец

Buyers rating:
-10 % DEN 1812.00
DEN 2013.60

Залиха

Состојба : Сосема Нов Материјал : Метал тело со чисто стакло леќа
Работа : Висок / Низок Зрак
Напон : 12 V , 35 W Сијалица
Количина : 1 Светла + 1 Скара Маска, маска
Светлата димензија : 6.3" x 5.5 " (16 х 14 см )
Без инсталација настава се вклучени
Карактеристика на добар изглед за сопствени апликација
Fitment : за да одговара на Мотоцикли / Круизери/ Choppers /Плувка /Кафе Racer /Старата Школа /Custom апликација

Основни карактеристики

Wattage:
00
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
MAIZHI

Најдобри понуди

Трубач 1/35 01021 HEMTT M983 Трактор
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Трубач 1/35 01021 HEMTT M983 Трактор

За кина пост воздух пошта испорака на други земји (освен Бразил), ветивме во рок од 60 дена од датумот на п�

DEN 2184.00