• Обновено
6.8 L 4500 psi макбаскет резервоарот НУРКАЊЕ макбаскет SCBA воздух цилиндар за лов на мали резервоарот рефил пополнување со компресор

6.8 L 4500 psi макбаскет резервоарот НУРКАЊЕ макбаскет SCBA воздух цилиндар за лов на мали резервоарот рефил

Buyers rating:
-25 % DEN 7841.00
DEN 10454.40

Залиха

До денес, ние
се извезени производи во многу земји како што се САД, Бразил, велика БРИТАНИЈА, Аргентина, Перу, Турција, Чиле, Индонезија,
У А Е и многу повеќе. Не MOQ ограничен.
Ние, исто така, сопствен задоволство на обезбедување на сите видови на Струг, како машина за Дупчење, фреза, Мелница
машина, Конвенционалните струг, ЦПУ струг и други струг машини
Ние, исто така, служи како агент за увоз & извоз бизнис, спроведувањето на целосни сетови на инженерски проекти
и дома и во странство. Ние, исто така, дизајн и развој во согласност со клиенти барања.Секој кој споделување на нашиот Aliexpress врска со вашите пријатели на Facebook ,Скопје, Pinterest, VK,Twitter или Instagram и да соберат десет сака да добиете $10 купон со екранот, купонот може да се користи кога ќе се трошат $300 или повеќе еднаш во нашата Aliexpress продавница.
Изложбата
Нашите Клиенти
Сертификат
Сертификат
ПЕТ ЅВЕЗДИ КОМЕНТАРИ
.
Компанијата Информации
Shenyang Acecare Technology Co.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе детали.8 L 4500psi Карбонски Влакна SCBA Воздух Пакет Шише Цилиндричен Резервоар со Гас Цилиндри Мерач Вентил за PCP Пушка
4500 psi пополни притисок Нерѓосувачки Масло-Исполнет Мерач(ако сте треба вентил,ве молиме цел во нашата продавница) Целосно 15-Годишен живот M18*1. се наоѓа во Shenyang кој е главниот и најголемиот
градот на Liaoning провинција во североисточниот дел на кина. ACECARE ТЕХНИКА се занимава со увоз и извоз на висока
притисок на гас цилиндри производи, машини & опрема како што се Надворешни Шут Експлозија Машина, Внатрешна
Шут Експлозија Машина, Ролери Табела, Слика Линија За Производство, Индукција Греење На Печка, Цврстина Тестирање
Машина, Дигитални Dynamometer, Вратот Прстен Машина, Дното Притискање На Машина, Фотоелектрически Директни Читање
Spectrometer, Трансформатор, Рамни Мелничката Крајот Машинската, Цевки Машина За Сечење, Цевковод Свиња, Мотокар,
Провира Машина, Влечете Синџир На Производот, Сензор Производ, Канцелариски Мебел, Црвено Вино, Плута Линија За Производство,
Челик Шут Производ, Челик Шут Линија за Производство, LNG Растенијата Проект, Хлор-Алкално Растенијата и неколку други.

Основни карактеристики

Употреба:
Оган Безбедност
Бренд Име:
Acecare
Број На Модел На:
CRPIII-145-6.8-30-Т
Цилиндар Нишка:
m18*1.5
Работен Притисок:
300 бар
Празни Тежина:
3.9 kg
капацитет на вода:
6.8 L
Должина:
533mm
Дијаметар:
157mm
Користете живот:
15 години
боја:
Друга боја треба да се прилагодите со услуги на клиентите
Употреба:
дишење лов индустриски
лебл:
Може да се прилагоди за голема количина

Најдобри понуди