• Обновено
4 Парчиња ABS брзина сензор За ФОЛКСВАГЕН Поло ДО Ауди А2 Седиште, Шкода Fabia Schnelle WHT003860 WHT003861 WHT003862 WHT003863

4 Парчиња ABS брзина сензор За ФОЛКСВАГЕН Поло ДО Ауди А2 Седиште, Шкода Fabia Schnelle WHT003860 WHT003861 WHT003862

Buyers rating:
-5 % DEN 1550.00
DEN 1631.52

Залиха

4 TDI AMF 1422 55 3 hatchback 2000-2005 А2 (8 Z0) 1. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас.6 TDI CAYA 1598 55 4 hatchback 2009 - ПОЛО (9 N _) 1. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.9 TDI ASZ 1896 96 4 hatchback 2003-2009 ПОЛО Limousine (9 A4) 1,4 BBY 1390 55 4 Седан, 2003 година - ПОЛО Салон (9 A4) 1.6 FSI ЛОШО 1598 81 4 hatchback 2002-2005 ПОЛО (6 R, 6 C) 1.
4 Парчиња ABS брзина сензор За "ФОЛКСВАГЕН" Поло ДО Ауди А2 Седиште, "Шкода" Fabia Schnelle WHT003860 WHT003861 WHT003862 WHT003863 Погоден за модели : А2 (8 Z0) 1. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Се враќа мора да биде испратена назад до нас во рок од 15
дена по добивањето! Ако тоа не е прашање квалитетот, враќањето и оригинални превозот треба да
да се стави во купувачите страна.4 TDI BAY 1422 55 3 Седан, 2003 година - ПОЛО седан (9 A4) 1.
Ние, исто така, обезбедува професионални решенија и по-продажбата на услугата, па ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе бидеме среќни да ви послужи,
ви благодариме.
Нашата Компанија И Услуга
Нашата компанија беше од 2008 година, професионални трговија на големо бизнис на VAG целосна палета на делови, па ако имате специјални барања,
ве молиме контактирајте со нас.4 TDI BMS 1422 59 3 hatchback 2005-2009 ПОЛО (9 N _) 1.4 CGGB 1390 63 4 hatchback 2009 - ПОЛО (6 R, 6 C) 1.8 GTI BJX 1781 година 110 4 hatchback 2005-2009 ПОЛО (9 N _) 1,8 GTi Првенство Издание BBU 1781 година 132 4 hatchback 2006-2009 ПОЛО (9 N) 1. Така што ќе може да прими.6 16 V BTS 1598 77 4 hatchback 2006-2009 ПОЛО (9 N _) 1.
Царински даноци :
Нашата продажба цената не вклучува царински даноци и такси.
Но, ние не ќе ја прифати ќе се врати на купувачот оперативни грешки предизвикани од оштетените објекти. Мора да контактирате со нас
пред 15-от ден ако има било какви проблеми.

Основни карактеристики

Повторливост:
NO
Чувствителност:
NO
Тип На Сензор:
Холцер
Мерен Опсег:
NO
Резолуција:
NO
Hysteresis:
NO
линеарна:
NO
Бренд Име:
Ausmarta
Име на производ:
ABS Брзина сензор
Компатибилен Дел Број:
WHT003860 WHT 003 860 WHT-003-860
Компатибилен дел number1:
WHT003861 WHT 003 861 WHT-003-861
Компатибилен Дел Number2:
WHT003862 WHT 003 862 WHT-003-862
Компатибилен дел number3:
WHT003863 WHT 003 863 WHT-003-863
Погоден за модели:
ФОЛКСВАГЕН Поло ДО Ауди А2 Седиште, Шкода Fabia

Најдобри понуди