• Обновено
Црвениот фустан велика БРИТАНИЈА дизајн секси гроздобер голема xxl краток свадба фустани полн круг реална слика свадба гостин година

Црвениот фустан велика БРИТАНИЈА дизајн секси гроздобер голема xxl краток свадба фустани полн круг реална слика

Buyers rating:
DEN 1673.28

Залиха

Повеќе За Производот
Црвениот пром фустани велика БРИТАНИЈА дизајн секси гроздобер голема xxl краток матурска свадба фустани полн круг реална слика свадба партија 2016 година
Ткаенини
памук
Димензии
L,XL,XXL.
Должина
About94-96cm
Боја
Црвена
Повод
Бесплатен превозот ,слободен пад испраќаат,трговија на големо&прилагодите е на располагање.
Детали
коктел фустан,од фустан,рокабили фустан,50-тите 60-тите години на дизајн,backless v деколте, секси партија се облекуваат.
Backless фустан
црвениот пром фустани велика БРИТАНИЈА
60-тите години се облекуваат
рокабили фустани
За Нас
Облека производителот,на големо,и добавувачи за уникатен дизајн мода,ретро гроздобер инспириран,партија клуб носат,дами мода,онлајн бутик продавници за свадба партија,матурска,саем,коктел, циганин блузи,boho шик чипка блуза,полу чиста блузи,народната кошула.
Алтернативни дизајни,steampunk здолниште,готски грб,панк јакна,рокабили фармерки,pin-up блузи,свадба се облекуваат,полн круг здолниште,замав танц облека,невеста, свадба гостин облека за жена.Западен велика БРИТАНИЈА дизајнер на модата,преродба 1950 година rock n roll,pinup педесеттите години 1940 година е женска облека,60-ти морнар фустани,куглање кошули за мажи.
Мал плус големини, велика БРИТАНИЈА 18,20,22,24, НИ zies 14 и нагоре.
Нашите Услуги
Слободен пад шпедиција,трговија на големо и сопствени дизајни се достапни.
Онлајн шопинг модата за мажите и жените.
Повеќе ткаенина и модели се avilable.
Плаќање : кредит количка,банкарски трансфер,Western Union,Money Gram,QIWI,Boleto.
Во парк : акции облека,превозот брзо,преработени во рок од 3 работни дена.
Брз одговор,секогаш одговор во рок од 24 часа!

Основни карактеристики

Големина:
L, XL, XXL
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
candowlook
Материјал:
Памук
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
Strapless
Силуета:
Обвивка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
уникатен фустани
40-ти години голем замав фустан:
рокабили фустани
уникатен фустани:
60-тите години се облекуваат
гроздобер ретро дизајн:
50-тите облека
секси backless натам фустан:
црвениот пром фустани велика БРИТАНИЈА
црн појас со доаѓаат:
уникатен фустани
свадба партија фустани:
краток пром фустан
реалната слика:
Boho Фустани
клуб фустани:
коктел фустан plaid
се облекуваат за партијата:
се облекуваат за партијата
цветни фустан црвена:
хипи облека

Најдобри понуди