• Обновено
бесплатни 5pcs 519 HTD3M времето појас заби 173 ширина 6 8 9 10 12 15mm должина 519mm гума затворени-јамка 519-3M Висок квалитет HTD 3M CNC

бесплатни 5pcs 519 HTD3M времето појас заби 173 ширина 6 8 9 10 12 15mm должина 519mm гума затворени-јамка 519-3M

Buyers rating:
DEN 792.00

Залиха

02 10 HTD20 M 20 8.00 мм или 0. Ние сме нов член на ebay сега,и треба разбере двете страни Pls ни е-мејл пред сакате да ја напушти која и негативни повратни информации
Наплата Кога ќе имаат колет,а не се задоволни стоки или тоа е друг проблем како што се скршени,pls да ни каже детали причина и обезбеди фотографии од која Било причина се бара за сите наплата.118 инчен, lenth 519mm ширина 5mm, 6mm, 8mm,9mm, 10мм, 12mm, 15mm (ве молиме изберете) заби 173pcs Затворени-Јамка Појас Количина : 5 PCS/МНОГУ
Тип на Теренот(mm) висина на забот
појас дебелина (mm) HTD3 M 3 1.2
Тип : HTD3 M
Должина : 300мм
Појас ширина : 10мм,15mm(ако сте треба други големина ширина, pls остави порака до мене, јас ќе испрати нов линк до вас)
Забите број : 100
Материјал : гума со стаклени влакна (neoprene)
Превозот ве Молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета , ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш, Ние брод на worldwidebut Ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди. Овие трошоци се на купувачот одговорност.36 6 HTD14 M 14 6. Точка мора да биде во оригинална состојба и без физичка штета. Купувачот одговорен за сите превозот цена
Контактирајте со нас Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашања,ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации на клиентот e-mail во рок од 1-2 работни дена,ако не pls провери пошта кутија повторно Клиентите задоволство е многу важна за нас.
Проблем и Повратни информации ве Молиме да ни даде на opportunityto реши било каков проблем кога ќе треба,ние се однесуваат на вашиот проблем и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа.
Плаќање прифаќаме кредитна картичка,банкарска TT,western union,Moneygram итн Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето на Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Основни карактеристики

Ширина:
6mm, 10mm, 12mm, 15mm, 5mm, 8mm, 9mm
Број на Компјутери:
5pcs
Тип:
времето појас
Број На Модел На:
HTD3M-519
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард

Најдобри понуди

Силиконски рерна mitts еден
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Силиконски рерна mitts еден

Овој производ е најпопуларните во Европа и Америка има многу лекции за кујнски прибор, печење прибор; не

DEN 335.52