• Обновено
3pcs една големина одговара на сите во две бебе обновливи крпа пелена пелени бамбус пелена;перат водоотпорен PUL бебе џеб крпа пелена,

3pcs една големина одговара на сите во две бебе обновливи крпа пелена пелени бамбус пелена;перат водоотпорен

Buyers rating:
-15 % DEN 727.00
DEN 855.36

Залиха

Како да се мијат еден големина dits крпа daiper?
.Има вграден во системот на прилепува,копчето еластична,и/или лепенка да се прилагоди на секое бебе е големина,намалување на големината на вашето бебе е крпа пелена скривам со една крпа daipering избор.Ве молиме потврдете ја вашата адреса,ние секогаш го испрати предметот на вашата регистрирана адреса за да се осигура безбедноста на објектот.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Нема потреба да купат различни големини како што вашето бебе расте,само што ќе треба минимум на 24-36 компјутери пелени,не треба толку многу како и расположливиот еден!
3.
1 set=3 еез крпа пелена;ве молиме да ми покаже на бои кои ќе се likr да се купи откако ќе го стави на ред,ви Благодарам!Инаку,ние ќе ви ја испратиме стоката до вас од страна на случајни бои!
Ние маре производителот,исто така, поддршка на големо;ODM и OEM,секое барање,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време!
Обичните на AI2 крпа пелена се користи со 1 сет бамбус insert(2 парчиња 2layers бамбус+2layers микрофибер вметнете)
1.com/watch?v=t Sg9 RS7 Oo F0
3.Во текот на годините,на една големина одговара на платно пелена ќе го спаси родители илјади долари.Како да се користи една големина одговара на платно пелена?
https : //www.Предмети ќе биде добро спакувани пред испраќаат.Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ви овозможуваат да го прилагодите нивото на заштита за да одговараат на вашето бебе специфичните потреби на ден или ноќ со промена на количеството и видот на инсерти кои се користат во пелена.

Основни карактеристики

Големина:
only diaper cover, white 2pcs insert
Тип На Објект:
Пелени
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
Класификација:
Пелена
Количина:
3
Бренд Име:
Симпатична Зелена
Материјал:
водоотпорен PUL
Соодветна тежина:
3-15 kg
Број На Модел На:
Други
Објектот:
крпа пелена
Надворешниот:
водоотпорен PUL
внатрешна:
мека крпа велур
Анти-Leak:
двојно gussets
џеб:
две џеб за екстра insert
Трговија на големо:
Yes
ODM&ОЕМ:
Yes
Функција:
обновливи&перат&водоотпорен
Пакет:
1pc пелена во една OPP вреќа
Вметнување:
1 голема и 1 мала бамбус insert

Најдобри понуди