• Обновено
70cm High-end винил силикони раѓа бебе кукла играчка роден девојка бебиња принцеза кукли роденден празник подароци, спиење игра куќа играчки

70cm High-end винил силикони раѓа бебе кукла играчка роден девојка бебиња принцеза кукли роденден празник подароци,

Buyers rating:
-34 % DEN 5987.00
DEN 9071.52

Залиха


Descrip рање :
Материјал : На главата и екстремитетите се високо-одделение мешани меки силиконски, телото е исполнет со PP памук
Големина : 70 cm, што е еднакво на една година на бебето , може да се носат еден возраста на бебето облека
Око : Тајван високо-одделение акрилик очи
Коса : ставете перика

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Кукли
Материјал:
Винил
Пол:
Унисекс
Предупредување:
не мултифункционален
Тип:
Бебе Кукли,Етничка Кукли,Полнети Кукли,Мода Кукла,Matryoshka Кукла
Карактеристики:
DIY Играчка,Полнети & Кадифен,Образовни,Модел
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Број На Модел На:
N1122
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Тема:
Филм & TV
Батеријата:
no
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Возраст Опсег:
> 3 години
Димензии:
70cm

Најдобри понуди