• Обновено
Бебе Девојка Деца Топло Руно Зима Грашок Грб Снег Јакна Одговараат На Облека Црвено Розова S2

Бебе Девојка Деца Топло Руно Зима Грашок Грб Снег Јакна Одговараат На Облека Црвено Розова S2

Buyers rating:
-21 % DEN 481.00
DEN 609.12

Залиха

тоа е погоден за вашето бебе да се носат во пролетта и есента и почетокот на зимата. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. оваа overcoat е релативно густа. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. За Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. - Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! - Материјал : Cottton&Полиестер - Карактеристики : Мек памучен материјал! Висок квалитет,топло, удобно и да дише. Pease Забелешка : Актуелната ткаенина бои може да се разликува малку од онлајн бои поради варијации во екран во боја поставката.
Откако ќе знаете вашето тело мерења,консултирајте се со големината на табелата на производот страници за вистинските
објектот мерења за да се утврди која големина ти треба да ги купите.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.2" 100(2 T-3 T) 43cm/16.8" 90(1 T-2 T) 41cm/16. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 3T
Бренд Име:
Kacakid
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Тексас
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Маскирани
Број На Модел На:
Бебе Девојка Зима Грашок Грб
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни

Најдобри понуди

Девојка Облека Бебе Топло Крзно Јакни Грб На Младата Маскирани Јакна Девојка Принцеза Облека Зајакот Палта Симпатична
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Девојка Облека Бебе Топло Крзно Јакни Грб На Младата Маскирани Јакна Девојка Принцеза Облека Зајакот Палта Симпатична

Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager, ние ќе ви одговори што веднаш, Ако ние н

DEN 863.00 863.04