• Обновено
1 Пар Автомобил Клипови со Вшмукување Морон Пластични Автомобилски Картички Билет Клипови Прозорец Планината Автомобил Носители За Сонце Сенка Завеса Платно

1 Пар Автомобил Клипови со Вшмукување Морон Пластични Автомобилски Картички Билет Клипови Прозорец Планината

Buyers rating:
-20 % DEN 73.00
DEN 90.72

Залиха

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Може да се користи во вашиот дом, како што се windows,фрижидер итн. 12 месеци Производителот limited Warranty за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите componentsand додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфични reasonfor враќање, и вашиот po
3. Нарачки processedtimely по thepayment верификација. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара youcontact нас веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Основни карактеристики

Боја Име:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Тежина:
11g
Објектот Висина:
3cm
Име На Модел:
12082
Објектот Должина:
3.5cm
Објектот Ширина:
1.5cm
Бренд Име:
sikeo
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
ПВЦ, ABS

Најдобри понуди