• Обновено
Црното Волкот Multispeed Силни Женски пол машина за жените, самовила Побезбеден Секс клиторичен stimulator, вибратор секс играчки за жени

Црното Волкот Multispeed Силни Женски пол машина за жените, самовила Побезбеден Секс клиторичен stimulator, вибратор

Buyers rating:
-10 % DEN 130.00
DEN 144.00

Залиха

Карактеристики : 100% Nagelneu und Hohe Qualität und Niedrigen preis Produkttyp : Полно Тело, Вибратор Материјал : ABS + TPR + Silikon leistung : 110 V/220 V verwenden können größe : прибл.25cm/9,84 " Massager Kopf : approx4.5cm/1,77 " farbe : Шварц paket enthält : 1 x Вибратор 1 x глава 1 x Вибратор пакет

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Vibrators
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
Vibbk
Големина:
25*4.5cm
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
BLACKWOLF
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
G-Точката
Тип:
вибратор за жени
боја:
Црна
Стил:
Вибратор Секс играчки; Возрасни игри
Функција:
Multispeed; Клиторичен stimulator; USplug
Напојување:
220V AC
Материјал:
ABS+силикони
Должина:
25cm
Ширина:
4.5cm
должина на кабелот за напојување:
2.2 m
Купување Начин:
еден Вибратор или една Глава или вибратор поставите пакет

Најдобри понуди

Топла Бакнеж Цреша Крем, 50мл Јастиви Лубрикант, Лични Мазива Одговараат за Орален Секс Возрасни Производи Подмачкување
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Топла Бакнеж Цреша Крем, 50мл Јастиви Лубрикант, Лични Мазива Одговараат за Орален Секс Возрасни Производи Подмачкување

Топла Бакнеж Цреша Крем, 50мл Јастиви Лубрикант, Лични Мазива Одговараат За Орален Секс Возрасни Произво

DEN 113.00 225.60