• Обновено
ЕУ тип на прекинувач, 6gang допре ѕидот светлина smart прекинувач, Слободен комбинација, AC110-250V Топла Продажба

ЕУ тип на прекинувач, 6gang допре ѕидот светлина smart прекинувач, Слободен комбинација, AC110-250V Топла Продажба

Buyers rating:
-20 % DEN 2429.00
DEN 3036.00

Залиха

Име на производ 6 банда допре ѕидот светлина smart switch Префрлување Функција 2gang1way switch база+2gang1way dimmer база+2gang 1way dimmer база Материјал 4mm toughene d стакло стр anel, 1.35 mm челична рамка и PC база Оптоварување моќ 2gang 1way : 3-800 W/банда, вкупно 2000 W; Dimmer : 700w max. Работа температура -20°C-70°C Механички Живот 100,000 on-off пати Производ големина 86*228mm Способност надоместок -15%~+10% Влезен Напон 110-250 V AC,50-60hz Забелешка нашиот допир switch база погоден за ЕУ круг ѕид монтирање bx

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
RoHS,LVD,CE
Гаранција:
2years
Карактеристики:
допрете префрлате
Број На Модел На:
M1
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Механички Живот:
100000times on-off
is_customized:
Yes
Max. Напон:
250V
Големина:
86*228mm
користат за:
Осветлување

Најдобри понуди

M18 ултразвучно сензор ,UB1000-18GM75-I-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB1000-18GM75-I-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на оддалеченост од 70..1000mmПрилагодување на опсег

DEN 7680.00
M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM-U-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM-U-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 30..500mmПрилагодување на опсегот

DEN 7680.00
M18 ултразвучно сензор ,UB800-18GM-E5-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB800-18GM-E5-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 50..800mmВредноста опсег од 70..800mmН�

DEN 7680.00