• Обновено
Професионални Природно Дрво Чешел Detangling Коса Четка Чешел

Професионални Природно Дрво Чешел Detangling Коса Четка Чешел

Buyers rating:
-7 % DEN 322.00
DEN 346.08

Залиха


Пластични Перика Чешли Розова Јамка Коса Екстензија Четка Природни Чешел Косата Екстензии; src="http : //g01.a.alicdn.com/kf/HTB1 PANu JXXXXXa Rap XXq6x XFXXXm/200956607/HTB1 PANu JXXXXXa Rap XXq6x XFXXXm.jpg?size=74731&height=283&width=945&hash=e38ae209555ec3b90b7e6004a44a25e2" />

Основни карактеристики

Тип На Објект:
чешел
Број На Модел На:
Перика Четка
Материјал:
Дрво
Големина:
Wood Comb
Тип На Објект:
Дрво Чешел
Предност:
Четки За Коса
Достапни големина:
23CM*6CM*3CM
боја:
Природен Изглед
Производство:
100000 Парчиња Месечно
шопинг:
Купонот Достапни
превозот:
Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL,Кина Пост,E-пакет
Пакет:
OEM/ODM Пакет И Пад на Превозот Се Прифати
Is_customized:
Yes
Услуга Живот:
Една Година Со Соодветна Грижа

Најдобри понуди