• Обновено
Посебни Воздух Услуга САС Auto Автомобили ЏИП Мотоцикл Водоотпорен Воена Налепници И Decals J01

Посебни Воздух Услуга САС Auto Автомобили ЏИП Мотоцикл Водоотпорен Воена Налепници И Decals J01

Buyers rating:
DEN 143.52

Залиха


Водоотпорен Налепница за мотор decals автомобил stricker Лесно Да се Примени Внатрешноста Или Надворешноста се Отстрани Без да ја Напушти која и да Означите Или Оштетување На Површината Нема Остатоци остане. Оди на лесно за долгорочна надворешна употреба 3 години. Водоотпорен, Sunblock, Висок Квалитет.

Основни карактеристики

Големина:
25x13cm, 20x10cm, 15x8cm
Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Бренд Име:
Налепница Царство студио
категорија:
ПВЦ
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
8cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Тип:
Лепак Налепница
Модел:
Воена Идентификација
Име На Модел:
J01
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
15cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
ПВЦ

Најдобри понуди