• Обновено
50PCS 2W Автомобил T10 194 W5W Алуминиум Floodlight Авто Купола LED Светло Автомобил Страна Оптоварување Светлина Светилка 7 Бои #J-4594

50PCS 2W Автомобил T10 194 W5W Алуминиум Floodlight Авто Купола LED Светло Автомобил Страна Оптоварување Светлина

Buyers rating:
DEN 712.80

Залиха

Опис : Напон : DC12 V животниот век : 50.000 часа Сертификација : CE,ROHS Моќ : 2 W Lumens : 300-500 LM Материјал : plstic + Алуминиумски Нето Тежина : 3g Боја : Бела,Жолта,Црвена,Сина,Мраз Сина,Зелена,Розова T10 - Крстот Референца : 194 168 147 152 158 159 161 168 184 192 193 194 259 280 285 447 464 501 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 2450 2652 2921 2825 Употреба : За употреба во вашето возило е : Табла светла за Внатрешни светла Странични светла табличка светла за Известување : За DC 12 volts само не ставајте во дожд или вода област Користите оваа LED светло со законот за сообраќај

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Кристално Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Розова
Температура На Боја:
6000K
Рено Модел:
Скала
Име На Модел:
J-4594
Скала-Година:
2013
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Објектот Тежина:
0.002
Бренд Име:
FEELDO
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Wattage:
2
Тип На Објект:
Светлата За Читање
Lumens:
300-500LM

Најдобри понуди

1308100-P00 ELEC ФАН ASSY за кинескиот ѕид WINGLE
  • Обновено
Оценка на клиентот:

1308100-P00 ELEC ФАН ASSY за кинескиот ѕид WINGLE

Објектот спецификитеItem Type ELEC ФАН ASSYБренд Име LITENG БРЕНДНема на Цилиндрите 4 ЦилиндриНадворешни Тестирањ

DEN 1440.00