• Обновено
Елегантен Сребро Кварц Џеб Види Синџир Steampunk Pendant Лекар, Кој Подарок Сет

Елегантен Сребро Кварц Џеб Види Синџир Steampunk Pendant Лекар, Кој Подарок Сет

Buyers rating:
DEN 861.60

Залиха


Производ Featurres :
Античкиот Модел Дизајн
Целосна Ловец Дизајн
Движење : Кварц
Дијаметар : За 4.8 cm
Дебелина : Околу 1.5 cm
Вкупната Должина на Синџирот : Околу 80 см
Пакет Содржина :
1*Види
1*Ѓердан
1*Џеб Синџир
1*Ѓердан Синџир
1*Подарок Кутија

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Бренд Име:
YISUYA
Број На Модел На:
YISUYA223
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Dial Дијаметар:
4.8 cm
Движење:
Кварц
Рамки Функција:
Стационарни
Рамки Материјал Тип:
Легура
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Унисекс
Состојба:
Нов со ознаки
Тема:
Доктор Кој
случај боја:
Сребро.
бирате боја :
Бела
Пакување:
Црна кутија
Екранот:
Аналогни
Карактеристики:
12-Часовен Dial

Најдобри понуди