• Обновено
3 Еез Мотоцикл Делови на Мотор Спојки Триење Плочи Одговара За ХОНДА C50BN C50BND C50L C50LM CRF50F MP50 MP50DX SNC50 XR50R Z50R

3 Еез Мотоцикл Делови на Мотор Спојки Триење Плочи Одговара За ХОНДА C50BN C50BND C50L C50LM CRF50F MP50 MP50DX

Buyers rating:
-14 % DEN 660.00
DEN 768.00

Залиха

можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Не го купите, ако не'tconfirm можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. Alipay е Prefered. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
СПОЈКАТА ПЛОЧИ
100% Сосема Нов.
Боја за слика.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.Превозот време како што се следниве : 2.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
Цената за поставување(3pcs)
Одговара За ХОНДА :
C50 BN 02-08
C50 BND 02-08
C50 L 02-16
C50 LM 02-16
CRF50 F 04-15
MP50 03
MP50 DX 03
SNC50 99
SNC50 01
XR50 R 00-03
Z50 R 88-00
ATC70 78-85
ATC70 74
C70 82-83
C70 K1 73
CRF70 F 04-12
CT70 77-82
CT70 91-94
CT70 H 71
CT70 HK1 71
CT70 K1 72
CT70 K2 73
CT70 K3 74
CT70 K4 75
TRX70 86-87
XR70 R 97-03
1.

Основни карактеристики

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Мотори
Име На Модел:
ХОНДА-148-1
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.16kg
Објектот Должина:
12cm

Најдобри понуди