• Обновено
Флексибилни Двојна 4LED Clip-за Рака Биро Табела Светилка Книга Светлина За студии Читање Книга Пијано Супер Светло

Флексибилни Двојна 4LED Clip-за Рака Биро Табела Светилка Книга Светлина За студии Читање Книга Пијано Супер

Buyers rating:
DEN 237.60

Залиха

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по исплата е расчисти.Искрено се надевам дека ќе може да ни остави позитивен коментар и Детални Продавачот Рејтингот ако ви се допаѓа и да ја цениме нашите услуги на клиентите.International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни !
***Повратни информации***
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Повратни информации е многу важна за нас. Префрлете се на врвот на светилка може да го прилагодите нивото на светлината за да се задоволат вашите различни барања. Клипот светилка база на цврсто фиксирани светилка, заштеда на простор и одржување на светилка безбедно.Сите предмети ќе се испраќаат преку Пост Mail, која вообичаено трае 25-55 дена да пристигне ( понекогаш ќе ви го одложи за 60-90 дена )
5.
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Спецификации :
Led диоди : 2 * 4 LED
Батерија (не се вклучени) : 3 * AAA Батерија
Боја температура : Кул Бело 6000-6500 K
Моќ : 0.5 во (L * W * H)
Пакет тежина : 120g
Пакет Се Вклучени :
1 * Флексибилни Двојна 4 LED Clip-за Рака Маса Светилка
****Плаќање****
Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Флексибилни Двојна 4 LED Clip-за Рака Биро Табела Светилка Книга Светлина За студии Читање Книга Пијано Супер Светло
100% Сосема Нов & Светла
Карактеристики : Овој 8 LED Светилка со клип база и 2 светилка стапови може да се bended за 360 степени и ги собере различни услови.

Основни карактеристики

Боја На Каросеријата:
Црна
боја:
кул бело
Тип На Објект:
Биро Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
ABS
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
1 година
Сенка Тип:
ABS
Стил:
Модерна
сертификација:
CCC,RoHS
Бренд Име:
GreenVishine
Материјал:
PP/Пластика
Извор На Енергија:
DC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
ХС-NL028
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
LED
Е dimmable:
No
Напон:
4.5
Заврши:
ABS
боја на светлина:
кул бело
Led квалитет:
8 ДОВЕДЕ во вкупниот

Најдобри понуди

110V/220V 1W Led Читање Светилка Менгеме
  • Обновено
Оценка на клиентот:

110V/220V 1W Led Читање Светилка Менгеме

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ LED работа во safe ниска струја и низок напон, безбедно за човекови оперативен Ќе има 7 де

DEN 427.00 427.20