• Обновено
Нови Нерѓосувачки Челик Одбранбени Ballpoint Пенкало Дама Анти-волк Ballpoint Пенкало Сјајни Цилиндрични Нерѓосувачки Челик Топката Пенкало P311

Нови Нерѓосувачки Челик Одбранбени Ballpoint Пенкало Дама Анти-волк Ballpoint Пенкало Сјајни Цилиндрични Нерѓосувачки

Buyers rating:
-34 % DEN 728.00
DEN 1103.52

Залиха

Ве молиме да го потврдите приемот на производи откако ќе ја добиете вашата цел. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Ви благодариме. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен или неутрален повратни информации. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по вашата исплата потврди. Искрено се надевам дека ќе може да се разбере. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за испорака е 100% точен за вашата нарачка. Сите време на испорака тука е само за вашиот референца. Можете да направите сопствени објекти со свој лого.
Нови Нерѓосувачки Челик Одбранбени Ballpoint Пенкало Дама Анти-волк
Ballpoint Пенкало Сјајни Цилиндрични Нерѓосувачки Челик Топката Пенкало P311
Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИ
OEM Услуга : YES .
Превозот 1. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка. Невозможно е за нас да ја смените вашата адреса откако ќе се испраќаат надвор. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Понекогаш тоа е побрзо, а понекогаш не. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ве молиме да плаќаат екстра поголемо внимание на ова.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Вашата позитивни повратни информации е навистина значаен за нас. Ви благодариме! 4. Ние и ветуваме да се обидуваме се потрудиме да ви излезат.

Основни карактеристики

боја:
Само пенкало
Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Бренд Име:
Emoshire
Број На Модел На:
P311
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Метал
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes

Најдобри понуди