• Обновено
2 парчиња/многу Мини toggle рокер switch 6 игли 2 позиција/3 позиција НА-НА рачката switch 12mm Двојно 6P 1321/1322 P100

2 парчиња/многу Мини toggle рокер switch 6 игли 2 позиција/3 позиција НА-НА рачката switch 12mm Двојно 6P 1321/1322

Buyers rating:
DEN 112.80

Залиха


Топло Внимание : Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви . Ако ви е потребна за следење на број, можете да изберете превозот метод со кој може да се обезбеди следење на информации. ↓


Основни карактеристики

боја:
1321(позиција 2), 1322(3 позиција)
Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
P100
Материјал:
Пластични
тековната:
15A
Бренд Име:
whurow
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1 година
сертификација:
CE
Карактеристики:
ON-OFF
боја:
Црвена
Напон:
250V
Карактеристики:
6 Пина
Примена:
контрола на електрични машина
Позиција:
Позиција 2
Точка 1:
промоција
Точка 2:
Притисни Копче За Префрлување
Точка 3:
1321/1322
Точка 4:
Електрични

Најдобри понуди

M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM-U-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM-U-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 30..500mmПрилагодување на опсегот

DEN 7680.00
M18 ултразвучно сензор ,UB1000-18GM75-I-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB1000-18GM75-I-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на оддалеченост од 70..1000mmПрилагодување на опсег

DEN 7680.00