• Обновено
Нови Производи Се Продаваат Како Топла Колачи Туш Завеса Свежо Цвеќе Дизајн Тоалет Тоалет Партиција Завеса Водоотпорен Mouldproof

Нови Производи Се Продаваат Како Топла Колачи Туш Завеса Свежо Цвеќе Дизајн Тоалет Тоалет Партиција Завеса Водоотпорен

Buyers rating:
-35 % DEN 619.00
DEN 952.80

Залиха

Нови Производи се Продаваат Како Топла Колачи Туш Завеса Свежо Цвеќе Дизајн Тоалет Тоалет Партиција Завеса Водоотпорен Mouldproof Карактеристики : име на Производ : Туш завеса Производ материјал : PEVA (водоотпорен mouldproof) Производ грам : 150 ~ 430g (вклучувајќи пакување) процесот на Работа : 'Рѓа бакар никел позлата окцето, high-definition термички трансфер печатење процес на Производот Покаже :
Производи Вклучуваат спакуван туш завеса Политики и Планови за Плаќање 100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучуваат целосно име и презиме, адреса, пост код, телефонски број, стоките ќе бидат испратени на адресата што ја остави во ред, и "П О кутија" не е дозволено во адресата. Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ што е безбедност начин за вас.Ако сакате да се плати од страна на други начини, ве молиме контактирајте со нас. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест (освен за бесплатен превозот). Превозот ќе испрати предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Повратна информација Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Основни карактеристики

боја:
W80cm x H180cm, W120cm x H180cm, W150cm x H180cm, W180cm x H180cm, W120cm x H200cm, W150cm x H200cm, W180cm x H200cm, W200cm x H200cm, W240cm x H200cm, W240cm x H200cm
Материјал:
PEVA
Шема:
Флорални
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
туш завеса-002
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
ahoyikaa
ослободување продавница:
пакет mail
Шарени:
Цврста
Plaid:
Цртан филм
Сценско:
Срцето
Портрет:
лисја
Бескрајни:
Растенијата
Геометриски:
Флорални
Весела:
Бела
боја:
Црвена
туш завеса:
Водоотпорен

Најдобри понуди