• Обновено
Бесплатен превозот 6x3m ВИНОЖИТО бои ледено свила свадба backdrops drapes/завеса декорација за на партијата банкет свадба декорација

Бесплатен превозот 6x3m ВИНОЖИТО бои ледено свила свадба backdrops drapes/завеса декорација за на партијата банкет

Buyers rating:
DEN 6672.00

Залиха


Мраз Свила Позадина
Количина : 1pc
Големина : 6m широк x 3м висок
PS : СО ОВА САМО СЕ ВКЛУЧУВА ПОЗАДИНА НЕ ВКЛУЧУВАЈЌИ КАКВИ БИЛО ДРУГИ ДЕКОРАЦИЈА СТОКИ!
Можете исто така да изберете боја од бојата на табелата.

Основни карактеристики

боја:
виножито бои
Големина:
6x3m
Стил:
Модерна
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Шаблон Тип:
Цврста
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Број На Модел На:
позадина-2
is_customized:
Yes
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Техника:
Плетени
Материјал:
100% Полиестер
Отворање и Затворање на Метод:
Оставен Отворен
Локација:
Свадба
Тип:
грабеж
Шема:
Обоена
Формат:
фиксен

Најдобри понуди