• Обновено
Бесплатен Превозот 4CH Камион AHD Dvr Возило Автобус Дигитални Видео и Аудио Рекордер SD DVR G-сензор ,I/O Аларм Циклус Снимање 1080 Mdvr

Бесплатен Превозот 4CH Камион AHD Dvr Возило Автобус Дигитални Видео и Аудио Рекордер SD DVR G-сензор ,I/O Аларм

Buyers rating:
DEN 5232.00

Залиха


Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
•П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Купи со доверба!
•Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
•Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
•П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Плаќање : да ја прифатиме alipay тука.
•Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
•П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
•П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил DVR
Пиксели:
200Mega
Батеријата:
Отстранлив
Собранието На Чекање:
По Вчитувањето На Машина Со Интегрирана
Интерфејс:
USB2.0,SD/MMC
Видео Формат:
AVI,MOV
GPS logger:
Никој
Видео Кодот:
H. 264
Специјални Функции:
Движење Откривање,SD/MMC Картичка,Време и Датум Екран,Циклус на Снимање
Камерата Резолуција:
720x480
OSD Language:
Кинески (Традиционален),Русија,Англиски
Агол На Гледање:
120°
Бренд Име:
GISION
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
Оригиналниот Пакет:
Yes
Траење На Батеријата:
треба да им понуди на моќ
Рамки Во Секунда:
15
Екранот Размер:
Никој
Број На Леќи:
4
Екран На Допир:
No
Големина На Дисплеј:
Никој
Чипсет Производител:
OT
системи за видео надзор dvr:
Автомобил дигитален видео рекордер
Име На Модел:
G1
Батеријата:
без батерија
Напон:
DC8-36V

Најдобри понуди