• Обновено
Големи се Зголеми Куп Цвет Лажни Роуз со Hydrangea Крем Боја за Свадба Невестата Букет Artificiao Декоративни Цвеќиња

Големи се Зголеми Куп Цвет Лажни Роуз со Hydrangea Крем Боја за Свадба Невестата Букет Artificiao Декоративни

Buyers rating:
-35 % DEN 592.00
DEN 911.52

Залиха


свадба и дома декоративни цвет
Состојба : нова
вазна не вклучуваат
Политика На Враќање :
Ние не нудиме наплата или размена. Allreturns/размена мора да известени
ни 48 часа од приемот на производот. Се враќа/размена
мора да биде примен од страна на uswithin 10 дена затворање на цел. Наплата е дадена
откако производот е враќање.Превозот и ракувањето со бесплатно, осигурување
и се врати превозот arenon се враќа за сите врати orexchange
објекти. Купувачот има topay за превозот надомест за враќањето/размена.
Сите се враќа/размена мора да биде во оригинално пакување и resalable
состојба.Ние нема да ги прифати anyused, се мијат, извалкан,оштетени,
збрчкан или soiled итн.
Повратни Информации Политика :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации по добивање на објектот.
Ве молиме контактирајте со нас ако сте незадоволни со нашите производи orservice
пред да се остави anegative повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне
решавање на било какви проблеми.Ние ќе бидеме среќни да се направи добар бизнис со вас.
Комуникација, најдобар начин да ги разреши евентуалните спорови.
Поддршка на корисниците на :
Нашите квалификува услуги на клиентите ќе ви помогне со било каков проблем orquestion
може да имате.Сите Emailwill се одговори во рок од 12 часа. Pleasebe сигурни
на референца на ORDERNUMBER дека сте купување на со
СИТЕ писма.Превозот andhandling бесплатно, Плаќање
инструкции, Returnpolicy се дел од Условите за Продажба.Ние се претпостави што
прочитав и прифатени од нив, ако поставите вашата цел.

Основни карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Цвет Стил:
Цвет Букет
Бренд Име:
jiumengya
Број На Модел На:
Трендафил
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Материјал:
Пластични
Стил:
Цвет
Состојба:
Бренд Нови
Материјали:
ткаенина и пластика
Вид:
Екранот Цвет
вештачко цвеќе:
роуз куп
боја:
Крем

Најдобри понуди