• Обновено
50PCS Бело USB Кутија Електронски Производ Подарок Пакување Хартија за пакување Белата книга Подарок Кутија 4.33x0.15x0.99 инчен 110x80x25MM

50PCS Бело USB Кутија Електронски Производ Подарок Пакување Хартија за пакување Белата книга Подарок Кутија 4.33x0.15x0.99

Buyers rating:
DEN 211.20

Залиха

Ви благодариме.
Главните податоци :
100% сосема нов, 100% проверка пред пакување,висок квалитет на стоките,
Тип на производ : Хартија кутија
Школка Материјал : хартија
Испорака :
(1) Хонгконг Пост воздух mail на светот : околу 15-25 работни дена. Ние сме среќни да го реши проблемот за вас.
Топло прашува :
Производ Во Боја :
Ве молиме да ни кажете каква боја на производот(Ите) што го сакате кога ставање на ред, во спротивно ние ќе ја испорача производот (едно парче) по случаен избор или производи (повеќе од едно парче) со разни бои,(стока проток е брз, не мора сите боја имаат инвентар) благодарам.0%
44%
35%
18%
3%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
1.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
23%
50%
13%
8%
6%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
1.
, , , ,
, , , ,
, , , ,
, , , ,
, , , ,
, , , ,
, .
Ве молиме оставете порака за да контактирате со нас.
Стоки Прима :
При примањето на производот(Ите) по пошта, ве молиме проверете веднаш да бидете сигурни дека тоа е исти или не.

Основни карактеристики

Повод:
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број на Компјутери:
1pc
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
- Апарат p110.85.25
Материјал:
Хартија

Најдобри понуди

RTD2486RD RTD2486R QFP
  • Обновено
Оценка на клиентот:

RTD2486RD RTD2486R QFP

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 99.00 108.00
3D канал писма отворено писма
  • Обновено
Оценка на клиентот:

3D канал писма отворено писма

Информации за производотГлавен материјалНЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКТип на осветлувањеfrontlitбојаКако вашето бар

DEN 38.40