• Обновено
MIUBU Топла Продажба машки Чевли Секојдневен Чевли Мода Платно Дише Чевли Мажите Дизајнер Чипка Есен Tenis Masculino Adulto

MIUBU Топла Продажба машки Чевли Секојдневен Чевли Мода Платно Дише Чевли Мажите Дизајнер Чипка Есен Tenis Masculino

Buyers rating:
-15 % DEN 979.00
DEN 1152.00

Залиха


Инфо rmation
Важни Информации :
Нога должина не е insole должина.
Нога должина не е outsole должина.
Нога должина
НИ големина 6.5 = ЕВРА големина 39 = Нога Должина 24 .5cm
НИ големина 7 = ЕВРА големина 40 = Нога Должина 25 см
НИ size 8= ЕВРА големина 41 = Нога Должина беа 25,5 см
НИ големина 8.5= ЕВРА големина 42 = Нога Должина 26 см
НИ големина 9 = ЕВРА големина 43 = Нога Должина 26.5 cm
НИ големина 10 = ЕВРА големина 44 = Нога Должина 27 см
Забелешка : ве Молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купат. Ако се уште не се сигурни која големина,само да бидат слободни да контакт.

Основни карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9, 10
Бренд Име:
MIUBU
Горниот Материјал:
коноп
Функција:
Дише,Масажа,Тешко Носи
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Број На Модел На:
2017 Мажите Чевли
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Основни
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Големина:
39 40 41 42 43 44
style2:
chaussure homme
есенски чевли:
секојдневен чевли машки
мажите чевли:
Есенски Чевли Мажи
чипка-up чевли:
zapatos hombre
2017 Чевли Мажи:
Секојдневен Чевли На Мажите

Најдобри понуди