• Обновено
CNC Мотоцикл Кочница Спојки Лост Алуминиум Прилагодливи За Хонда CBR500R CB500F CB500X 2013 - 2018 2014 2015 2017 Мото Делови

CNC Мотоцикл Кочница Спојки Лост Алуминиум Прилагодливи За Хонда CBR500R CB500F CB500X 2013 - 2018 2014 2015

Buyers rating:
DEN 1313.28

Залиха

Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.Прилагодувач Боја : Црна Сребро Злато Сина Црвена Сива Портокал Зелена
8.Лост Должина : 147cm (5.Ви благодариме
Фото детали :
1.Многу лесно да се качи
Внимание Забелешка 1 : Постојат 8 Бои за Прилагодувач .Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.ве молиме контактирајте со нас пред да купите .Прилагодлив : Целосно 6 позиции со прилагодливи
5.АКО сакате да ја смените бојата .Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Ви благодарам за вниманието
Внимание Забелешка 2 : ние ќе ја испрати на рачката одговара на Насловот мото модел . (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Лост Боја : Сребро Злато Сина Црвена Сива Портокал Зелена
7. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.ве молиме оставете порака по плаќање .ние ќе ви даде Најдобри попуст Или Убав подарок во вашето следно купување
2. АКО не сте задоволни со нашата предмети и услуга . Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.ни ги испратите на екранот .Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Fitment:
За Хонда CBR500 R CB500 F CB500 X 2013 - 2018
Функција :
1. Барање : 1.Инаку ,ние ќе испрати Црна прилагодувач за вас .ние ќе ви помогнат да се реши овој ПОБРЗО и да ви ги задоволи ~
АКО не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од FX ,што може да се врати или размена вашиот itemswithin 30 дена од доставената датум.Состојба : 100 % Сосема Нов
2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО
7.Пакет : лост ќе дојде со убаво сандак
6.

Основни карактеристики

Име На Модел:
M002
Објектот Дијаметар:
1cm
Специјални Функции:
прилагодлив
Објектот Ширина:
2cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Должина:
14.7cm
Објектот Тежина:
350g
Motobike Направи:
Хонда
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Висина:
2cm
Година:
2011 - 2013
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
боја:
Сребро Злато Сина Црвена Сива Портокал
Објектот:
Мотоцикли Кочница Спојки Рачката
Точка 1:
мотор кочница рачката
Точка 2:
Мотоцикли Додатоци
Точка 3:
Мотор Спојки Рачка
Fitment 1:
За Хонда GROM MSX125 2014 - 2018
Fitment 2:
За Хонда CBR250R 2011 - 2013
Fitment 3:
За Хонда CBR300R CB300F CB300FA 2014 - 2017
Fitment 4:
За Хонда CBR500R CB500F CB500X 2013 - 2018
Fitment 5:
За Хонда Grom 150 2013 - 2015 Година

Најдобри понуди