• Обновено
1pcs Новиот GT/GUNZE U. S. P. 4.484.038 G-26 G26 G 26 / G-27 G27 27 G / G-34 G-34 Touchpad

1pcs Новиот GT/GUNZE U. S. P. 4.484.038 G-26 G26 G 26 / G-27 G27 27 G / G-34 G-34 Touchpad

Buyers rating:
-5 % DEN 2052.00
DEN 2160.00

Залиха

Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.
2)ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот и мора да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Плаќање
1.
4) Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, што значи многу во нашата иднина Aliexpress зафати ,вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро.Објектот ќе биде испратена до твојата адреса наведени во Alipay.Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
Повратни информации
1)Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на испорака.
Испорака
1.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да го купи објектот. Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или имате било какви прашања пред да го поставите цел, не двоумете се да контактирате со нас .Објекти обично се испраќаат нашите во рок од 7 дена за време на работни дена по плаќање е примена.
5)ве Молиме контактирајте со нас ако планирате да ни остави Неутрален/Негативна повратна информација или отворен спор ,тоа ќе биде подобро да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот да се направи сте 100% задоволство.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.
3)се Врати превозот цената е обврска на купувачот.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Гаранција:
3 месеци
Број На Модел На:
U. S. P. 4.484.038
Карактеристики:
Никој
тековната:
630a
сертификација:
CE
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач

Најдобри понуди

M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM75-I-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM75-I-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 30..500mmПрилагодување на опсегот

DEN 7680.00
M30 ултразвучно сензор ,UB1000-30GM-U-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M30 ултразвучно сензор ,UB1000-30GM-U-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 65..1000mmВредноста опсег од 70..1000mm�

DEN 7680.00
M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM-U-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM-U-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 30..500mmПрилагодување на опсегот

DEN 7680.00