• Обновено
4.8*1.7 мм 19.5 V 3.33 AC Адаптер За hp завист 4 завист 6 PPP009D павилјон sleekbook 14 Серија 15-E012SA 15-E013SA полнач

4.8*1.7 мм 19.5 V 3.33 AC Адаптер За hp завист 4 завист 6 PPP009D павилјон sleekbook 14 Серија 15-E012SA 15-E013SA

Buyers rating:
-35 % DEN 604.00
DEN 928.80

Залиха

4.8*1.7 мм 19.5 V 3.33 AC Адаптер За hp завист 4 завист 6 PPP009 D павилјон sleekbook 14 Серија 15-E012 SA 15-E013 SA полнач
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19.5 V / 3.33 На
-Конектор Големина : 4.8 мм х 1.7 мм
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x 4.8*1.7 мм 19.5 V 3.33 AC Адаптер За hp завист 4 завист 6 PPP009 D павилјон sleekbook 14 Серија 15-E012 SA 15-E013 SA полнач
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
https : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1957296_32738067666.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Основни карактеристики

Бренд Име:
DBJBA
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За Адаптер
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.33 на
Излезниот Напон:
19.5 V
Приклучок Тип:
полнач
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор големина:
4.8 мм Х 1.7 мм
Излез:
19.5 V 3.33 НА
is_customized:
Yes
гаранција:
3 Години

Најдобри понуди