• Обновено
Стаорец Хрчак Зајакот не ' Рѓосувачки Челик 180ML 350ML Пиење Цевчиња Шише за Вода Фидер Пет Нови Пристигнување 2018 Б#

Стаорец Хрчак Зајакот не ' Рѓосувачки Челик 180ML 350ML Пиење Цевчиња Шише за Вода Фидер Пет Нови Пристигнување

Buyers rating:
-19 % DEN 84.00
DEN 103.20

Залиха


Нерѓосувачки Челик 180 ML 350 ML Пиење Цевчиња Шише за Вода Фидер Милениче Стаорец Хрчак Зајакот
Тема : од Нерѓосувачки челик топката чешми, не е лесно да се пропустливи. На запечатување гумени прстен, ефикасно спречување на печат предизвикани од Истекување Вода. Покривот дупка е погодно за суспензија.
Пролетта јаже е лесно да се фиксација. Капацитет : 180 ML,350 ML
Материјал : Пластични шише + нерѓосувачки челик чешми Како да го користите :
1.Вода за пиење е полна,шише со главата надолу, прсти блокиран штекер,тресење нагоре и надолу постојано,ја протера пред штекер воздух .
2.Се притисне на мала количина на вода,бидете сигурни дека притисокот внатре и надвор од шише тело е рамнотежа.
3.Со прсти допир на вода штекер, вода за да проверите дали тоа е нормално.
4. На прв,капе вода е природен феномен, чекање за шише притисок рамнотежа,прекинете со природни капе вода.
Пакет Се Вклучени :
1 Pc x шише за вода

Основни карактеристики

Големина:
S, M
Бренд Име:
Transer
Број На Модел На:
180ML,350ML
Материјал:
Пластични шише + нерѓосувачки челик славини

Најдобри понуди

MAHA 1080P HDMI Женски VGA Машки Video Converter
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MAHA 1080P HDMI Женски VGA Машки Video Converter

Добредојдовте На MAHA, Купи Повеќе Спаси Повеќе*1080 P HDMI Женски VGA Машки Video ConverterСосема нов и висок квалитет

DEN 544.00 578.88