• Обновено
Бебе Облека 2017 Новородено Бебе Момче Девојка Romper Облека Долг Ракав Младата Производ Бебе Момче Облека и Бебе Девојка Облека

Бебе Облека 2017 Новородено Бебе Момче Девојка Romper Облека Долг Ракав Младата Производ Бебе Момче Облека и

Buyers rating:
-23 % DEN 813.00
DEN 1056.00

Залиха

Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики, pls љубезно ве молиме да се разбере.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика.,следење бр. Превозот : 1.Сите на цел ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој. може да ви помогне да следење на статусот на наредби. Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена. Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days) или Хонгконг Пост Воздух Mail(околу 10-40days). Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас, ако сакате да го нарачате на голема количина, pls пратете e-mail на нас, ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака. Политика На Враќање : 1.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме чесни и одговорни. Tks за вашата поддршка!
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди, ви благодариме!.Ние нудиме Висок квалитет на производи, брз и лесен товар, совршен по-продажбата на услугата, било каков проблем што може да ни се јавите. Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени За нас : 1. Ние ќе испрати Мал Подарок кога цел е над $10.Ако цел amout повеќе од $200, ние ќе ја испрати преку DHL,EMS за бесплатен превозот, кој ќе пристигне во 5-10 работни дена.Постојат толку многу различни производи во нашата продавница, изберете она што ви се допаѓа ,и pls, истакна дека "Различни цена,Различен квалитет". Повратни информации : 1. Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако се satified со нашите производи, и ние ќе го прават истото за вас.

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Јака:
Маскирани
Број На Модел На:
HY50101
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Бренд Име:
YAOYAO МЕЧКА
Шаблон Тип:
Цртан филм
бебе облека:
бебе облека
бебе момче облека:
Новороденче
romper:
за новороденчињата
бебе девојка облека:
Бебето

Најдобри понуди