• Обновено
Mcoplus SHENGGU СЕКРЕТАР-108 Глас Снимање Пенкало Отворено Правец на Покрие Shield Кожен ветробранското стакло Шофершајбната Muff Микрофони Додатоци

Mcoplus SHENGGU СЕКРЕТАР-108 Глас Снимање Пенкало Отворено Правец на Покрие Shield Кожен ветробранското стакло

Buyers rating:
DEN 335.52

Залиха


Mcoplus SHENGGU СЕКРЕТАР-108 Глас Снимање Пенкало Отворено Правец на Покрие Shield Кожен ветробранското стакло Шофершајбната Muff Микрофони Додатоци
Карактеристики :
Овој Микрофон Шофершајбната/ветробранското стакло Крзно Muff е дизајниран да се намали правец на шумот при снимање во отворено или неповолни услови на животната средина
Тоа може да се филтрира бучавата да се добие јасна евиденција
Одговара на микрофон, како што се capacitance микрофон, electret кондензаторот микрофон, итн.
Нејзините вештачко крзно е специјално дизајнирана така што да се намали правец на бучава, додека останатите acoustically транспарентен
Материјал : Вештачко крзно
Спецификации :
Боја : сива
Внатрешна должина : 9cm
Надворешна должина : 15cm
Ширина : 7cm
Дебелина : 2cm
Нето Тежина : Околу 15g
Стандарден интерфејс : 3cm
Димензии : 20*12*17cm
Забелешка : ве Молиме мерка вашиот микрофон големина за да бидете сигурни дека големината на микрофон крзно се вклопи во вашиот микрофон пред наддавање, ви благодариме
Поради некои осветлување и компјутерски поставување, мора да има некоја разлика помеѓу фото и вистинскиот објект. Се надевам дека ќе може да се разбере.Ви благодариме!
Пакет Се Вклучени :
1 X Микрофон Шофершајбната

Основни карактеристики

Број На Модел На:
HN-25
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Mcoplus

Најдобри понуди

Шминка Четка Професионални Сенки Веѓа Двојно Главата На Лицето Козметички Шминка Четка Алатка Преносни Мултифункционален
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Шминка Четка Професионални Сенки Веѓа Двојно Главата На Лицето Козметички Шминка Четка Алатка Преносни Мултифункционален

dianxiaobao_1Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон(Попуст над 2%)dianxiaobao_2Функција : Волна, Вла�

DEN 61.00 69.12