• Обновено
Лаптоп DC Моќност Автомобил Адаптер за Полнач 18.5 V 3.5 ЕДЕН 65W + USB Порта за HP DV5-1233 DV5-1253 DV5-1253CL DV5-1235DX DV6-1240

Лаптоп DC Моќност Автомобил Адаптер за Полнач 18.5 V 3.5 ЕДЕН 65W + USB Порта за HP DV5-1233 DV5-1253 DV5-1253CL

Buyers rating:
DEN 796.32

Залиха

0 mm(Види Слика)
4.
Технички Спецификации :
1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2.Ќе бидете известени откако пратката е направен.5 ЕДЕН 65 W + USB Порта за HP DV5-1233 DV5-1253 DV5-1253 CL DV5-1235 DX DV6-1240
1 x Автомобил Полнач
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Компатибилни или да го Замени со :
Лаптоп DC Моќност Автомобил Адаптер за Полнач 18. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход.Влез : DC 12 V-16 V MAX 10 A
2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1.DC Plug Големина : 7. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот.Гаранција : 1 Година
5 : USB Порта : 5 V 2 A
Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days.

Основни карактеристики

Компатибилен Бренд:
за hp
Број На Модел На:
За DV5-1233 DV5-1253 DV5-1253CL DV5-1235DX DV6-1240
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.5 Еден
Излезниот Напон:
18.5 V
Бренд Име:
AJEYO
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket

Најдобри понуди