• Обновено
E27 GU10 3W RGB LED Светилки AC85-265V Светлината Dimmable LED светлото на рефлекторите Божиќ Оркестарот Магија Празник Осветлување Со IR-Далечински

E27 GU10 3W RGB LED Светилки AC85-265V Светлината Dimmable LED светлото на рефлекторите Божиќ Оркестарот Магија

Buyers rating:
-10 % DEN 160.00
DEN 177.60

Залиха

(Освен некои земји и APO/FPO) 2. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Лесен за Инсталација : лесно Можат да бидат опремени наместо на обичните блескаво или CFL светилки тела Исклучително долг живот : ги намалува трошоците за одржување од страна на намалување на ре-светилка фреквенција Цврста Состојба : Shockproof и вибрации доказ Пакетот Вклучува : 1 x 3 W RGB LED светлото на рефлекторите 1 x24 копчињата на далечинскиот управувач со мобилен батеријата
1. Во светот превозот. Можеби сте заинтересирани во следниве производи :
. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Еко-Пријателски : Не води или жива. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Повратни информации е многу важно. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
RGB
Wattage:
E27 3W, GU10 3W
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Зрак Агол(°):
360°
Бренд Име:
GRN-ТРЕПКА
Просечен Живот (часот):
50000
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Обликот:
Бар
Напон:
AC85-265V
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Број на LED Чип:
1 buc
LED Чип Модел:
3W Висока Моќност
База Тип:
E27
Моќ Толеранција:
5%
Должина:
60mm
боја на светлина:
RGB мулти бои
Големина:
50 x 60mm (DxL)
Volatge:
AC85-265V
моќност:
3W
Материјали:
Алуминиум
База Тип:
e27 gu10
CRI:
80
Извор На Светлина:
LED
Домување Боја:
Сребро.
боја се менува:
16 боја избори со далечински контролер(вклучени).

Најдобри понуди