• Обновено
2017 Породилно Фото Снимајте Gown Долго Transparant Бел Фустан Породилно Фотографија Реквизити Фустани Бременоста Облека За Бремени

2017 Породилно Фото Снимајте Gown Долго Transparant Бел Фустан Породилно Фотографија Реквизити Фустани Бременоста

Buyers rating:
-50 % DEN 1438.00
DEN 2875.20

Залиха


Добредојдовте во мојата продавница
Облеката се користи само како фотографија, а не секојдневно се облекуваат,но слика ефект е многу голема
Така не може да се спореди неговиот квалитет со грб ние нормално абење.
Мали недостатоци се надевам дека може да се разбере.
Нова Модна фотографија облека за бремени жени
Големина на : Слободен Големина , Може да се вклопи во повеќето бремени жени тело форма Вклучуваат : shawl + градници + фустан
Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Основни карактеристики

Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Памук
Ткаенина Тип:
organza
Стил:
Секси & Клуб
Јака:
Брод Вратот
Бренд Име:
CHCDMP
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Бал
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди