• Обновено
50pcs/многу Бела Јасно Транспарентна Пластика Коса Клип Pin Накит Пакување Картичка Евтини Едноставен Дизајн Фабрика Накит Картичка Снабдувач

50pcs/многу Бела Јасно Транспарентна Пластика Коса Клип Pin Накит Пакување Картичка Евтини Едноставен Дизајн

Buyers rating:
DEN 206.40

Залиха

Превозот : во САД : >5 epacket, ≤5 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус да Русија : >5 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,≤5 USD>2 Ali Express Saver Превозот, ≤2 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус да Шпанија : >5 Ali Express Стандард Превозот, ≤5 USD>2 Ali Express Saver Превозот, ≤2 Correos Економијата на велика БРИТАНИЈА : ≤5 Кралската Пошта Економија,>5 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail да Франција,холандија,чиле : >5 Ali Express Стандард Превозот,≤5 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус да Украина : ≤5 Ali Express Saver Превозот,>5 epacket да Белорусија : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail други земји : ≤5 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,>5 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail друго има вкупно 36 земји може да изберат epacket
Име големина : мода бела пластика обетки картичка
Материјал : пластика
Користење : накит пакување картичка
Големина : дизајн должина 8.2 см,ширина 4.5 cm за
Б дизајн должина 9cm,ширина 5cm за
C дизајн должина 8.2 см,ширина 4.5 cm за
D дизајн должина 7.2 см,ширина 5cm за
Пакување : 50pcs/многу
Тежина : 63g/еез
Место На Потекло : Жеџијанг во Кина ( копно )

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
holiian
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Должина:
9cm
Објектот Тежина:
63g
Објектот Ширина:
5cm
Производ Карактеристики:
Тагови, Цена Тагови
Објектот Висина:
9cm
Број На Модел На:
FM-7365
Материјал:
пластика и хартија
Големина:
A& C design
Пакување:
50pcs/многу
боја:
транспарентен,и розова боја бела бои
Користат за:
косата клип,косата pin headwear коса, накит пакување картички покаже картички
Функција:
едноставен дизајн,корисни,симпатична,поевтина цена

Најдобри понуди