• Обновено
2 парчиња/многу Топката Заклучување Корнелиј Стил Дома Пијалак Kegs Поправка Притисок Олеснување Вентил

2 парчиња/многу Топката Заклучување Корнелиј Стил Дома Пијалак Kegs Поправка Притисок Олеснување Вентил

Buyers rating:
-10 % DEN 375.00
DEN 417.12

Залиха


2 парчиња/многу Топката Заклучување Корнелиј Стил Дома Пијалак Kegs Поправка Притисок Олеснување Вентил
Homebrew Пиво Ферментација Притисок олеснување вентили : Ако вашиот барут е губење на притисок, проверете poppet вентили прво, но следниот најверојатно се сомневаат е притисок олеснување вентил. Многу барут капаци се компатибилни со Корнелиј барут, па проверете фотографии за да бидете сигурни дека ќе се нарачување на точни вентил.Притисок Олеснување Вентил. Корнелиј Топката Заклучување Kegs.
Материјал : Метал, Гума, Пластика
Димензии :
Вкупна Висина (Не Вклучувајќи го Повлече-Прстен) : 1.33 во (33.86 mm)
Се повлече-Прстен Надворешен Дијаметар : 0.85 во (21.6 mm)
Пакетот вклучува :
2x Relief вентил
Работни слика за референца :

Основни карактеристики

Тип:
Бар Додатоци
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
Притисок Олеснување Вентил Топката Кодот
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Количина:
2
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MRbrew
Бар Додатоци Тип:
притисок олеснување вентил
статус:
во парк
квалитет:
НАЈДОБРИ
Тип:
топката кодот
Име:
притисок олеснување вентил
Состојба:
Нови
Функција:
Корнелиј Стил Дома Пијалак Kegs
Име 1:
притисок олеснување вентил селско
LEADTIME:
3 работни дена

Најдобри понуди

TW8807
  • Обновено
Оценка на клиентот:

TW8807

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 84.00 91.20
SAF7730HV/317
  • Обновено
Оценка на клиентот:

SAF7730HV/317

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 104.00 112.80