• Обновено
Карбонски влакна Налепници далечински управувач & тело школка & рака & 3 батеријата Налепница на кожата за DJI Mavic Про Летало додатоци

Карбонски влакна Налепници далечински управувач & тело школка & рака & 3 батеријата Налепница на кожата за DJI

Buyers rating:
-5 % DEN 567.00
DEN 597.12

Залиха

Купување детали : Пакетот 1 = 1# црвено Пакет 2 = 2# црна Пакет 3 = 3# портокал Пакет 4 =4#, Бојата (сина / виолетова) Пакет 5 =5# Шампањ боја на Карбонски влакна Налепници далечински управувач & тело школка & рака & 3 батеријата Налепница на кожата за DJI Mavic Про Летало додатоци
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет. Водоотпорен. Во 99% сите-коло заштита. Заштита Летало батеријата/трупот/далечински управувач/арм. 1. Карбонски влакна налепници, без лепак по пилинг off. Ако не мислам да се вметнат и, пилинг го и ставете повторно. 2. Водоотпорен 3. 5 стилови за избор. 4. Разубават изглед, заштита на трупот на авионот, dustproof. Испраќање на листата : 1 BUC * лепенки (не содржат друг објект)

Основни карактеристики

Пакет:
Пакет 1, Пакет 2, Пакет 3, Пакет 4, Пакет 5
Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Проп Заштитник
Бренд Име:
SKSKTU
Број На Модел На:
SZJD-DJI-138
Големина:
DJI Mavic Pro Drone accessories
Пакет:
Yes
Тежина:
DJI Mavic Pro Stickers
Компатибилен Летало Бренд:
DJI

Најдобри понуди