• Обновено
1/2lb Природни Хематит Падна Камења Поставени Кристали за Реики Кристал Исцелување Полиран Дома Декорација Занаети трговија на Големо TS0001A

1/2lb Природни Хематит Падна Камења Поставени Кристали за Реики Кристал Исцелување Полиран Дома Декорација Занаети

Buyers rating:
-19 % DEN 777.00
DEN 959.52

Залиха

Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.
За нашите производи :
1. Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што побрзо! Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме
. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година. Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети. Големина е околу 12~20mm за 13pcs или повеќе, Продава од 1/2lb најголемиот Дел Облик : Грутка,Нерегуларни,Freeform Одличен за чакра чистење,реики исцелување,и кристално мрежи,сите видови на занаети проекти,плажа свадба,фонтана,цвет тенџере или декорација.
Испорака метод :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Answer : ___________________________ Note : 1.
Гаранција &Одржување :
Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете нашето враќање адреса, и пишување на испорака детали лист. Брза Испорака, Најдобар Квалитет. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.Производот ќе нареди од нашата продавница во текот 2 KG на едно време , ние ќе го избере, побрзо и побезбедно превозот начин за вас. Камења се неправилни и полиран,бои и форми може да варира од многу да се многу,тие се UNDRILLED лабава камен,не за накит beading работа.Можете да трговија на големо нив за препродажба ,јас може да превозот на нив на вашиот назначи адреса;
3. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.

Основни карактеристики

Тема:
Маскота
Бренд Име:
yaye
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
хематит камен
боја:
Црна, сива сребро.
Процесот:
Полиран
Тип:
Падна камен
Тежина:
Approx 225g (about 1/2lb)
Состојба:
Нови

Најдобри понуди