• Обновено
Лак 0.33 mm 9h За iphone5 6 7 Калено Стакло За iphone 7plus Екран Заштитник Зајакнато Заштитна Стакло За iphone 6plus филм

Лак 0.33 mm 9h За iphone5 6 7 Калено Стакло За iphone 7plus Екран Заштитник Зајакнато Заштитна Стакло За iphone

Buyers rating:
-25 % DEN 34.00
DEN 45.60

Залиха

Екран Професионални Нашиот екран заштитници се произведени од најквалитетни материјали.3 mm LCD Јасно Калено Стакло Екран Стр Описи Премиум калено Стакло Екран Заштитник за i Phone 4 4 G 4 S е направен за да се заштити LCD од оштетување и гребнатини, со посебно обработени стакло кој е засилен за да се зголеми шок absorbency. Кога инсталиран, не постојат празнини помеѓу LCD екран и стакло, што значи дека екранот на допир е чувствителност е непроменета. Спречување на електронски бранови врз човечкото тело повреда. Погодност за монтажа и демонтажа. Тие се луди од најновиот high-tech производство на опрема. Русија пријатели, ве молиме оставете ги вашите име и презиме поради Русија Политика Врвен Квалитет 0.Целата површина на стакло е транспарентен и на задната страна е опфатен со силна силикон лепило за лесна инсталација.26 мм За iphone 7 5 6 Калено Стакло За iphone 7 5 6 Екран Заштитник Зајакнато Заштитна Стакло За iphone 5 6 7
Добредојдовте на нашата продавница! Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Ако изберете превозот начин "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" или "Продавачот за Испорака Метод" , тоа не може да биде песна ; Ако треба на следење на број , ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" . Дебелина на стрес слој : 12um; дебелина на површината : 9 H Пет ефект на зајакната стаклена мембрана Супер отпорен на гребење, носат, експлозија-доказ, и вода-доказ, анти масло Автоматско издувните меур, меур превенција, против бактерии, анти-отсјај анти зрачење Висока чувствителност на допир сликата е јасна, нагласи три-димензионални смисла, подобрување на визуелниот ефект Долго време користење на очите не е лесно да се замор, заштита на видот подобро Едноставен и лесен за користење, и не меур.

Основни карактеристики

боја:
за iphone 5 5s, за iphone 7, за iphone 6 6s
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone SE,iPhone 4s,iPhone 6 плус,iPhone 6s плус,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 6,iPhone 7 плус,iPhone 4,iPhone 7,iPhone 5
Бренд Име:
SWANDA
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone

Најдобри понуди