• Обновено
Цвет олеснување шема тркалезна форма Силиконски калап сапун фондан торта мувла рачно изработени од глина смола занает мувла DIY алатка

Цвет олеснување шема тркалезна форма Силиконски калап сапун фондан торта мувла рачно изработени од глина смола

Buyers rating:
DEN 623.52

Залиха


* 100% сосема нов и во добра состојба .
Превозот :
Ние ќе брод објектот во рок од 3-5 дена по примање на уплатата.
♥ Јас ќе најдете повеќе и повеќе убави калапи за да споделите тука ♥
Ви БЛАГОДАРИМЕ за вашата поддршка !!!
Надеваме дека можеме да соработуваат едни со други за долго време.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.
Повратни информации :
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек.
*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
од Кина.
* Тоа е Мека и Висок квалитет .
Вашиот драг пријател :
Џон Младите. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно.

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ,LFGB
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
C160
Бренд Име:
lanhaidun

Најдобри понуди