• Обновено
двоен-мажи кинески лав танц костим за двајца мажи кинески лав танц облека кинески лав танчерка костим на фестивалот danc носии

двоен-мажи кинески лав танц костим за двајца мажи кинески лав танц облека кинески лав танчерка костим на фестивалот

Buyers rating:
-5 % DEN 25076.00
DEN 26395.20

Залиха


Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам тука. Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме кликнете тука :
.
Превозот
Ние нудиме редовни Кина Пост Воздух Mail превозот метод. Тоа трае околу 15~25 дена(САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА),други земји 20~40 дена. Понекогаш е потребно повеќе подолго време. Па мора под итно да се дојде на ред,plese изберете и други методи. За време на божиќ или на други фестивали,времето за испорака може да биде од 5~7 дена подоцна.
Предупредување
ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ".
Политика На Враќање
1. Ние прифаќаме да се врати за незадоволителен предмети.
( бидејќи на костим посебност,ве молиме, напишете враќање на следење на број во рок од 3 дена по receiveing стоки )
2. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови, додатоци.
3. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети.
4. Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
овој производ, вклучувајќи : глава, лав кожата, панталона 2 парчиња, а корселе,2 пара чевли
ние испрати од express!
купувачот се покаже :

Основни карактеристики

Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Тибетската Танц Костим
Пол:
Мажи
Бренд Име:
ПРЕПРАТЕНА PNYS

Најдобри понуди