• Обновено
10PCS многу Светло Факел Дел Круг Притисни Копче за Префрлање Црна DC 1A 30V 10мм x 10мм (D*H) Најниска Цена

10PCS многу Светло Факел Дел Круг Притисни Копче за Префрлање Црна DC 1A 30V 10мм x 10мм (D*H) Најниска Цена

Buyers rating:
-15 % DEN 54.00
DEN 63.84

Залиха


Опис :
Име : Факел Push Копчето Префрлате
Контакт Тип : Latching Контакт
Напон/ Тековни : DC 1 A 30 V
Вкупната Големина : 10 x 10мм/ 0.39" x 0.39" (D*H)
Копчето Дијаметар : 5mm/ 0.2"
Материјал : Пластични, Метални, Електрични Делови
Боја : Црна, Сребрена На Ѕвонење
Пакетот вклучува :
10 x Факел Push Копчето Префрлате

Основни карактеристики

Карактеристики:
Мини
сертификација:
CE
Гаранција:
No
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Број На Модел На:
Latching Контакт
Тип На Објект:
Прекинувачи

Најдобри понуди

М12 ултразвучно сензор ,UB400-12GM-E4-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

М12 ултразвучно сензор ,UB400-12GM-E4-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 30..400mmПрилагодување на опсегот

DEN 7680.00
M30 ултразвучно сензор ,UB1000-30GM-U-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M30 ултразвучно сензор ,UB1000-30GM-U-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 65..1000mmВредноста опсег од 70..1000mm�

DEN 7680.00
LAY37-E-11BN еден стан притисни префрлате
  • Обновено
Оценка на клиентот:

LAY37-E-11BN еден стан притисни префрлате

започнетекрајот, Ако вашата цел е многу голема, ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра це

DEN 57.12