• Обновено
50pcs 20x19mm Мешани Мечки Дрвени Копчиња За Облека Занаети Шиење Scrapbooking DIY Додатоци

50pcs 20x19mm Мешани Мечки Дрвени Копчиња За Облека Занаети Шиење Scrapbooking DIY Додатоци

Buyers rating:
-49 % DEN 71.00
DEN 139.20

Залиха


Материјал :
Дрво
Големина на :
Appro : 20x19m
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 5 0 Pcs на овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H1660

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Без Никел,Хемиско Чистење,Еко-Пријателски,Перат
Техника:
Сликарство
Број На Модел На:
H1660
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Лента
Декорација:
Монистра
Бренд Име:
lacontrie
Стил:
Flatback

Најдобри понуди