• Обновено
75MM 20PCS Никел Боја Метал Безбедност Pin Brooch Breastpin Накит Наоди и Компоненти

75MM 20PCS Никел Боја Метал Безбедност Pin Brooch Breastpin Накит Наоди и Компоненти

Buyers rating:
-12 % DEN 363.00
DEN 412.32

Залиха

99 /многу
50 парчиња / многу
8ММ 240 PCS Стаклени Монистра се Меша Бојата Лабава Мушка Накит Монистра US$ 6.99 /многу
50 парчиња / многу
10ММ 200 Pcs Плоштадот Мешавина Боја Глина Монистра Лабава Мушка Накит Додатоци US$ 6.19 /многу
200 парчиња / многу
9 MM 1000 Pcs (Злато/Сребрена/Бронза) Threeleaf Метал Мушка Капи DIY Накит Наоди/Компоненти US$ 11. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.99 /многу
1000 парчиња / многу
20 MM 60 Pcs Шарени Памучна Крпа Акрилик Монистра Накит Лабава Монистра Додатоци US$ 11.77 /многу
100 парчиња / многу
.
40 MM 50 Pcs Микс Боја на Злато Тон Велур Tassels Purl Ресни Накит Додаток US$ 16.99 /многу
240 парчиња / многу
10 M/многу 3.66 /многу
10 метри / многу
55ММ 50 Pcs Случаен Мешана Боја Гроздобер Велур Tassels Purl Ресни Накит Додаток US$ 17. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.99 /многу
60 парчиња / многу
Висок Квалитет 16 MM*8ММ 100 Pcs Светлина Злато Позлатен Цинк Легура Hummer Clasps Куки Накит Додаток Наоди US$ 6. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие.
Ви Благодарам Многу!
Боја : Никел
Материјал : Метал
Објектот должина : 75mm
употреба :
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Брошеви Тип:
Брошеви
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
2720
Должина:
75mm
Пакување:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Метал

Најдобри понуди