• Обновено
Латекс Забава Ужасно Страшно Маска за Партијата ноќта на Вештерките ги Измамат Ден Кловн латекс Маска Cosplay Костим Половина Лицето Маска Жена Човек Деца

Латекс Забава Ужасно Страшно Маска за Партијата ноќта на Вештерките ги Измамат Ден Кловн латекс Маска Cosplay

Buyers rating:
-7 % DEN 624.00
DEN 671.52

Залиха


100% Латекс Забава Ужасно Страшно Маска за Партијата ноќта на Вештерките ги Измамат Ден Кловн латекс Маска Cosplay Костим Половина Лицето Маска Жена Човек Деца
За нас :
Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години. Нашите клиенти од целиот свет. Ние ќе ви обезбедиме нашите најдобри цени и добра услуга во секое време.
Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски Латекс ( нетоксични )
2) Големина : вистински возрасни големина (одговара за големина)
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн.
4) Сертификати : SGS&EN-71 итн.
5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природен Латекс
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии иста вистински маска ( без мамење )
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 дена работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Надвор услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка".

Основни карактеристики

Тип:
Партија Маски,Негативец Шега
Возрасна Група:
Возрасни лица
Повод:
Ноќта на вештерките
Покрива Област:
Полно Лице
Број На Модел На:
LM201603-7-7
Маска Материјал:
природни еко-пријателски латекс
is_customized:
Yes

Најдобри понуди