• Обновено
2018 Нова Мода Жена е Топло Волнени Зимски Капи Крзно Плетени Капа За Жена Snapback Капа Дама Женски Гребенот мрачно Skullies Капи

2018 Нова Мода Жена е Топло Волнени Зимски Капи Крзно Плетени Капа За Жена Snapback Капа Дама Женски Гребенот

Buyers rating:
-5 % DEN 355.00
DEN 373.92

Залиха


2017 Нова Мода Жена е Топло Волнени Зимски Капи Крзно Плетени Капа За Жена Snapback Капа Дама Женски Гребенот мрачно Skullies Капи
Предности
Секоја боја е мека и удобна
Растеглив одговара за сите големини
Квалитетот Надградба поудобно, Повеќе топлина, Повеќе стилски
Напомена : 1.Објектот ќе биде 1-2cm грешка,тоа е нормално,се надевам дека ќе може да го разбере,драги. 2.Како различни компјутери екранот бои малку поинаку,па не се грижи,мила.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
M93(12)
Материјал:
Волна,Памук
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Повик
Бренд Име:
yanyanmumu
боја:
Жолта, црна, бела, крем боја, розева, сина, црвена
Погоден за на сцена:
Одите на шопинг, датира, излет, итн
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Големина:
Бесплатни големина,еластичен

Најдобри понуди